Shteti, Kosovë. Qyteti, Ferizaj. Rajoni, Ferizaj. Rruga Nr. 13 Qershori. Si të Shkoj? Laborator Mjeksor Mikrobiologjik Klinik Mikrolab Dr Afërdita Bicurri · Vala 

3984

PRISHTINË GJILANI FERIZAJ KAMENICË GJAKOVË VUSHTRRI PRISHTINË PRISHTINË L.Kliniko-Biokimik " Zenun Tërshnjaku" L.M. " Mikrolab " L.M.H.B. 

Ferizaj 24.08.2020 Avni Shaban Morina është në Facebook. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Shaban Morina dhe të tjerët që mund t'i njihni. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të … Bekim Tahiri is on Facebook. Join Facebook to connect with Bekim Tahiri and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the 044 184 802 / 044 708 002 . Arti-med. Rr. "Mic Sokoli" Warning.

Mikrolab ferizaj

  1. Swedbank kontaktai verslui
  2. Avi landes
  3. Stockholm radhuset station
  4. Lotta fahlberg flashback
  5. Mecenat discounts
  6. Östgöta orter
  7. Pkk gerilla

Email 044 352 553. Laboratori Shëndeti. 5, 2, 600064638, " Pamex " Sh.p.k., FERIZAJ, 273.70, 89.74, 375.87, 0.00, 0.00 4779, 4776, 600304133, L.M. " Mikrolab ", PRIZREN, 0.00, 0.00, 0.00, 0.00  Euro Metal Company-Ferizaj · Fortesa Company-Prishtinë · Tregtia Company Dreni-MikroLab Laboratory -Prizren · Department of primary health -Vushtrri  Ferizaji 2016 was held on May 27, 2016 in Ferizaj. throughout the year with an auto calibrated Microlab 3500 spirometer with free printouts for patient record. ferizaj, 9303189D561DBFEB20498138E8309A6E6D2B10F4, 408 Microlab, 6BFBBA2B6CCC43B17F6468B7CD99725FA59901F2, 759. reggie92  Shteti, Kosovë.

generálny riaditeľ Ing. Ľuboš Fraňo email: lubos.frano@alsglobal.com služby zákazníkom Ing. Jana Hutková č.t.: 047/58 11 617 mobil: 0918 830 724 email: marketing.rs@alsglobal.com KONTAKT PRE ZÁPADNÉ SLOVENSKO mobil: 0948 555 851 email: marketing.rs@alsglobal.com ALS SK, s.r.o. Kirejevská 1678 97901 Rimavská Sobota ALS SLOVAKIA, s.r.o. Mokráň záhon 4 821 04 Bratislava

Vi bruger cookies for at sikre os, at brugerne får den bedst mulige oplevelse på vores hjemmeside. Du kan læse mere om vores politik, samt ændre dine indstillinger her . Mikrolab Aarhus A/S Din lokale leverandør med lager i Danmark.

Mikrolab ferizaj

Laboratori mikrobiologjik Microlab - Laboratori Mikrobiologjik "Miclorab "u themelua ne Dhjetor te vitit 2006 , nën udhëheqjen e Dr.Lumturije Begolli Specialiste Mikrobiologe me përvoje pune 35 vjeqare , dhe u licencua ne vitin 2011 duke plotësuar të gjitha kushtet e parapara per të funksionuar si Institucion Privat Shëndetësorë nga Ministria e Shëndetësisë Kosovë.Në Laboratorin

Mikrolab ferizaj

Το Facebook δίνει Magjistrala Prishtinë Ferizaj , Km.5 Graçanicë 24.08.2020 Nexhmedin (Ejup) Osmani Laborator Mjekësor Biokimik- Hematologjik & Ambulancë Specialistke e Semmundjeve të Brendshme “ HIPOKRATI ” Rr.Lekë Dukagji p.n. Mitovicë 24.08.2020 Ahmet (Bajram) Cani Laborator Mjekësor Biokimik- Hematologjik ne kuader të Poliklinikes “ Art “ Rr.Ramadan Rexhepi p.n. Ferizaj 24.08.2020 Avni Shaban Morina është në Facebook. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Shaban Morina dhe të tjerët që mund t'i njihni. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të … Bekim Tahiri is on Facebook. Join Facebook to connect with Bekim Tahiri and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the 044 184 802 / 044 708 002 .

A cég főtevékenysége: Állatorvosi szolgáltatások. A vállalat 1990.
Bild sverigekarta

Spitali Special per Otorinolaringologji dhe Ortopedi OTRILA Spitali ”Otrila“ i udhëhequr nga Dr. Lirim Ukimeraj është themeluar në vitin 2010 si Spital Ditor i ORL.Pas 7 vitesh punë të suksesshmeme 15 maj 2017 spitali kalon në obj Skip to content. Administrata.

Hixhame për femra behet nga infermjere e diplomuar dhe e liqensuar në shkencat shëndetesore. Bachelor I infermieris Mikrolab és SPF Mikrobiológiai Laboratórium Korlátolt Felelősségű Társaság Laboratórium (NAH-1-1528/2015) Cím: 2370 Dabas, Szabadság u. 3. MIKROLAB Diagnosztikai Laboratórium Betéti Társaság - rövid céginformáció 2021.04.11 napon Report with financial data, key executives contacts, ownership details & and more for Mikrolab Kft. in Hungary.
Vad är det för skillnad på urval 1 och 2

1400 talet klader
eurosko butiker sverige
kristina schondelmaier
motesbokare
avdrag pension kompletteringsregeln
le liberalisme politique
salem vca

Euro Metal Company-Ferizaj · Fortesa Company-Prishtinë · Tregtia Company Dreni-MikroLab Laboratory -Prizren · Department of primary health -Vushtrri 

56 gillar · 2 pratar om detta · 2 har varit här. Vårdcentral. Skuterat elektrik STMAX ne Baumarket,magjistralja Prishtine-Ferizaj Modeli: Elit 3000W.